Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunter2

    addikt

    válasz f27 #810 üzenetére

    Hasonló sztori:

    -arc behozza a gépét hogy másik szervizben 1.5 hónapig ültek rajta és némi asztal csapkodás után vissza kapta így behozná hozzánk is hátha nekünk sikerül megoldani. Nézem milyen gép, palmresten k50IN gép alján k50AB. Kérdezem tőle hogy volt ez javítva, a válasz hogy nem és hogy ő az első tulaj.
    Röviden az ezt követő események:
    -szétszedés: alaplapon fossá égetve az IGP, VGA, déli híd, KBC, KBC melletti csatlakozó
    -alaplap csere: belső kijelzőre nincs kép, külsőre zöld csíkos
    -memória csere: belső kijelzőre nincs kép, külsőre hibátlan
    -na ezután felhívtam a tulajt hogy voltak-e játékok telepítve a gépre. A válasz hogy egy darab se , csak internetre volt használva. Na mondom az szuper mert ez tele van játékokkal.
    -kijelző szétszed hátha csak a kábel csúszott ki vagy valami. Ehhez képest baromi nagy piros "ROSSZ" felirat a kijelzőn, illetve egy chip leforrasztva a kijelző vezérléséről. Utána vettem észre hogy egyébként a kijelző szélén be van törve.

    Na ekkor hívtam fel a tulajt hogy akkor itt most össze is raknám a gépét és vigye vissza ahonnan hozta és csapkodja a fejükhöz mert hogy nem a saját gépét kapta vissza. Ja és emellett még 5000-et el akartak kérni tőle bevizsgálási díjnak.

    Képek: [link]

Új hozzászólás Aktív témák