Új hozzászólás Aktív témák

  • f27

    aktív tag

    válasz mobileman #809 üzenetére

    Atól még nemtudtam milyen gépe van,ráadásul te tudod hogy én újonan azt átalakítottam hogy nekeljen figyelni semmit,és neégesen halálra semmit :)
    A te géped sem tudom típusra mid van,anyi hogy tied láttam élübe és a szemem előtt van a körvonalai..Kb ennyi :)

    egy faja stori...
    Tegnap hoz hozzám egy ürge egy ATI HD 5970 2Gb vidkarit.
    Mesélte hogy pasztázás közbe letolt egy 5lábú kütyüt és azt kéne vissza buhrálni,persze a kütyü lábainak is annyi...
    Mondom nemgáz leszedjük egy hibás kariról
    úgy is történt leszedem e forpont hiányzot megkerestem alterbatív pontot és mondom start.
    Szép kisípolás.. Gondoltam elszúrtam valamit(há de mit) :) Leszedek másik kütyüt ráteszem egyszer kártya elindul de mire vin butolna kép elment aludni...
    Kb 2óra szívás után montam csávónak nemtudom miért de ennek annyi!
    Csávó majdnem elsírta magát merthogy 3 napja vette 55K ba itt PH-n.
    Montam neki és szívessen adok érte 5k mert a két mag tuti jó így rajta.
    Mitud teni nekem adja anyiba. :)
    Ez mind szép és jó,de engem csaknemhagyot nyugodni az egész....
    Szívok megint pár órát,há mondom mostmár leszedem hűtést is rola... öhömmmmmmmmm..
    Nyakig ezüst mindenhol ahogy az illik .
    Mondom frankon újra lett pasztázba a régi pasztára rátolva...
    Igen ám akkor látom hogy gondosan megvan takarítva az egyes mag körül minden...
    Megnézem hátoldalt,mivel sokan nemtudják de ha javítva van egy kártya az alsó támsztó tüske helye látszik,és ott is volt!! :W
    ajak átverték csávót egy javított kártyával ami alapból is addig müködött volna még megterheli komolyabban 1 órát :W
    Most szívesen jeleznék neki hogy átb@xták de nemtudok mert telefonon hívott és azóta kb 150 nen hívtak már :W

Új hozzászólás Aktív témák