Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Stylewars_kp #43748 üzenetére

    Egy multi fénymásolót is kivált,

    Duplex nyomtatás is jó, főleg ha nem is feláras egy másik géphez viszonyítva

    ........

    Én 2017 elején vettem egy BROTHER DCP-L2500D azóta is teszi a dolgát, igaz nem sokat van használva, havi 20-30lap, ezért is vettem lézert
    (én 30e Ft vettem anno az utódja meg majd duplája mára [link], az hinné az ember hogy ezek se lesznek drágábbak mint ellőtte de nem)

    Én csak ajánlani tudom a BROTHER márkát
    És még mindig fut a kampányuk hogy regisztráció +1év garancia, összesen 3év

    És olcsó hozzá a toner is, nincs elektronikus védelem, chip meg egyéb klorátozó, és tölteni is lehet

    Példa
    Fentebb linkelt Brother DCP-L2512D
    Toner hozzá, 3000oldalas toner TN-2421, és ezt már 2600Ft-tól lehet kapni [link]

    Azt azért hozzá kell tennem hogy van különbség a ilyen utángyártott tonerek között is mert fogtam ki én is olyat hogy 4-500oldal után hibásan kezdett el nyomtatni, beraktam egy másik toner és megjavult, egyértelműen toner hiba volt.
    Most az utolsónál meg olyan volt hogy a lap szélein halványabb volt kivettem a tonert megráztam visszaraktam és jó lett, lehet a benne lévő por nem volt egyenletesen vagy le volt tapadva és a rázás segített

    iconink toner volt a jó, ahogy látom most is van csak más néven árul TN-2421 [link] Diamond márkanév alatt

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák