Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Zsivaagoo #6050 üzenetére

    Mondjuk Intel vonalon azt tudom elképzelni, h B75-ös lap, abba egy aprós celeron/pentium + VGA, és amikor lesz pénz, akkor bele egy i5 proci. Esetleg aprós i3 és kihúzni IGP-vel, utána VGA és később proci csere. Persze tudni kellene mivel játszana, mennyire van affinitása az alkatrészek cserélgetéséhez, mennyi pénz van rá most, mikor és mennyi lenne kb. a bővítésekre... Ezek nélkül csak saccolgatunk, kvázi feleslegesen. Van olyan ismerősöm, aki nem engedné sztem még takarításra sem felnyitni a gépét, ha olyan a polgár, akkor a cserélgetős vezió felejtős, ebben az esetben FM2-t javasolnék, az jó közepes mindenben, kompromisszumokkal mindenre jó.

    Minap kérdezték, h masszív CAD-ra milyen notit ajánlok. Mondom egyszerű: Tchibo... a legtöbb, ami adható :DDD ...vagy sok türelmet, mert amit nézegetnek 90 k körüliekhez biztosan fog kelleni ;]

    ...amúgy csinálhatnánk felmérést, h kinek van fóliás, zsír új PH! egérpadja? Nekem van egy :P ;) :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák