Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz HSM #132169 üzenetére

    Igen csak ez is egy érdekes kérdés, mert a gpu-t ott is le kell gyártani, meg ott is vannak vram chip-ek, stb, stb..

    Értem Én, hogy másik gyártósor.. De féligmeddig ez is egy jó példája annak, hogy közel azonos dolog van, mint a vinyóknál.. Ergo, lehetne olcsóbb, de miért legyen olcsóbb, ha eladhatjuk drágábban, mert úgyis megveszik, mert szükség van rá...

    Véleményem szubjektív...

  • Whysperer

    addikt

    válasz HSM #132169 üzenetére

    HSm csak 1 nem kell vennem mert van 2:

    Nekem lehet mondani ,hogy az az i3 ilyen meg olyan. Én arról beszélek,hogy azt nézd meg,hog yazt leszámítva ,hoy 27 colso monitorral raktuk össze a asztalit a laptopba van..

    4 helyett 8 szál / GTX 1060 helyett GTX 1070 / 8 GB ram helyett van 16 GB / 120 SSD helyett 256. mind ez +60 kb.

    Mondogathatjuk ,hogy így meg úgy. Most kipróbáltuk bent ezt a laptopot úgy csináltuk ,hog y jól megjárattuk CPU ignyes 3ds számításokkal majd ment 100% -on 2 órát és utánna benyomtuk neki a BF1-t ultran mindent rá... Battleforntot 2-t Figyelj ez mindent csinált ,de nem throttingolt. a GPU olyan maxon ment folyamatosan hiba nem votl benne. azért ha másnem is szól a másik mellett a GTX 1070 az magáért megért +60 fontot.

    Aláraktunk egy nem tudom miylen márka volt utlra slim VEnis padot és komolyan az az ideapad y910 azzal azal a 9 nyilással minden votl cska meleg nem!! 8)

    felemgyek a scan.co.uk-re mert ugye mind a kettő gp új nem ebay meg ilyenek. ezért ezzel számoltam csak a VGA között 160 Font Differencia van.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák