Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz #Morcosmedve #91358 üzenetére

    Teljesen új FX-es configot rak össze, 5850est fog leváltani még nem tudni mire.

    Kedves Win10 pártiak meséljétek már el nekem mi a bánat szüksége van a DX12-re és vagy a Win10 tökéletlen sz@rságaira úgy, hogy már egy hete előrebocsájtotta hogy a prioritás az GTA V > minden más ?! :F

    A közeledő határidőt azt skippeljük, nem indok mivel úgyis ki lesz tolva.

    1701?!

    Hümmm, miért csinálsz nekem hajnali programot?! :DDD :C

    (#91359) LaciCRM:

    Azért mert az egy oprendszer, a 10-es pedig ettől a "kategóriától" még olyan messze van mint Makó Jeruzsálemtől, talán majd a nyári build után de ha engem kérdezel és a jelenlegi állapotát tekintem akkor majd egy év múlva kb..

    (#91357) Gyuri27:

    Az ember hajlamos megszokni az évek alatt a tökéletes probléma mentességet és átlagosnak, alap valminek betudni, majd beindul a kisördög és ráviszi a 10-esre.., konkrétan nem is tudod milyen jó neked a Win7-el amíg a 10-est ki nem próbáltad.

    Másik meghajtóra/partícióra brahiból dobjál fel egy 10-est.., jobban fogod szeretni/becsülni a Win7-et mint valaha, pedig szemlátomást most sem veted meg.., csak ezt még lehet fokozni.. :D

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák