Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz norbert1998 #122671 üzenetére

    Ebbe nézz bele ha nem sajnálod az időt, 1700 @4Ghz (Sasnál ugyan ilyen OC volt..) és egy mezei kis 480as, nem lenne kunszt kihajtani.. :N

    GPU Usaget figyeld..(GPU sor balról a második), össze-vissza ugrál, pedig se vsync se FRTC se RTSS féle framelimiter nincs és DX12.. :U

    Teljesen kaotikus a GPU kihasználtsága, amikor jobban bezuhan akkor viszi magával az FPS-t is látványosan, gyak. a számlálót sem kell figyelni mert látszik magán a felvételen/játékmeneten hogy átmegy ilyen tapadós-ragadós, akadozós böffedelembe.

    A Sas pontosan ugyan erre panaszkodott, csak ő ugye 1440p & GTX1080 társaságában, kvázi nem NV/Radeon driver oldali jelenség.
    Plusz, ha megnézed.., Reliveal vette fel a csóka a videót, kvázi ha azzal nem foglalkozott volna a GPU akkor kevesebbet járt volna 99%-on és az innen való lefelé bukdácsolás is durvább lett volna.. :(

    Mondok cifrábbat, amint megvolt a videó felül YT keresősávba beírod hogy "Ryzen OSD", kidob x találatot, random elkezdesz belenézni bármelyikbe és pontosan ugyan ezt fogod látni.

    Nem, nem tudom rá a magyarázatot, ne is kérdezd, olyan mintha CPU limit lenne 16szál mellett, ami ugye hagyjuk már kategóriás @1440p felbontáson.
    Itt, ezen a felvételen BF1 szálkezelés @DX12 ellenére még el tudnám képzelni 1080p-ben mert az a 4Ghz elég hurka, hiába a cirka ~Haswell egyszál erő szint de 1440p-ben.. :U

    Ez valami.., fogalmam sincs ez mi.. :DDD
    Egy dolog biztos, nézni rossz nem hogy átélni. Tán a CCX drótozás sara, tán másé, fogalmam nincs.

    (#122670) #Morcosmedve:

    Ezt én nem értem vazze.. :B
    Mi a lóf@x az a nagy rózsaszín böszmeség?

    (#122629) hackeeeee:

    Lol.., kamionosUrunk egy ideje leállt a kiégett, vénséges vén, megkeseredett konzervatív naturista teóriájával erre előállsz egy ilyennel pasztmek.. :DDD :C
    Btw.., akarom tudni hogy mit kerestél amikor bevésted YT keresőbe a habugi szót? ;]

    (#122637) hackeeeee:

    Most nem azért mondom (na jó.., tán' kicsit mégis.. ;]), de azt a 32K Graphicsot egészen jól eltaláltam nem?! ;)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák