Új hozzászólás Aktív témák

  • Filder

    csendes tag

    válasz Depression #751 üzenetére

    Bocs, hogy belevau, de talán nem veszed rossz néven, ha kicsit "hangosan" gondolkodom a deckeden. (Mivel nem ismerem a többi lapodat, inkább utalok arra, mivel pótolnám a kivett lapokat.)

    Felteszem még standard és advanced pályákat teljesítesz, így biztosan jól működik ez a deck.
    Horja már említette, hogy érdemes lenne jobban kihasználni az enlightenment lehetőségeit. Valóban. A lap gyakorlatilag egy speciális stratégiát tesz lehetővé.

    Szerintem luxus 2 legendary lap egy deckben. Valamelyik helyére érdemes lenne támadó egységet betenni pl. burrowert (ezen a pályán, King of Giants, is jó használható akár a MoTK-ok ellen, akár a falaknál).
    Szép lap a razorleaf, de nem elég hatékony. (Tudom, hogy nagy a hatótávolsága, de csak ha gyökeret ereszt.) Úgy rémlik Zoli korábban már leírta a linkelés előnyeit, de itt nem látok living towert, szóval a lapot inkább kihagynám. Hozhatnál be helyette 1 orbos melee egységet (ld. MoTK).

    Gyakran használom én is a curse of oink lapot, de támadás mellé hasznosabb az ensnaring roots.
    A ray of light-ot kihagynám. Inkább 3 vagy 4 orbos gyógyítást használnék, 1-2 orbnál szerintem elég a surge of light (maximális upgrade-del, charge-dzsal meg aztán tényleg).
    Kihagynám a colossust, helyette inkább grimvine-t választanám. Tudom, hogy jóval drágább, de csak egy nature orb kell hozzá, s úgy érdemes több frakciós enlightenment decke csinálni, hogy maximum 2 azonos orbot igénylő egységek vannak benne.

    A breedeng grounds és a juice tank ismét csak erősen kérdéses. Gondolom az összes pályát ismered, tehát azt is tudod, hol kevés a power well. (Ezen a pályán pl. nem.) Inkább egységeket hoznék be. Mivel meglátásom szerint nagyon hiányoznak a deckből a 2-3 orbos egységek. (Például a the dwarven riddle pályán két játékosnak csak 3-3 orbja lesz .)

    Mégegyszer is bocs távolról sem kritizálni szeretnélek, a véleményemmel csak segíteni akarok.

Új hozzászólás Aktív témák