Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wariror

    tag

    válasz ciry #6112 üzenetére

    Hát apa hiába veszlek fel 100x is valahogy nem megy ez :W
    erösen vannak még hiányosságok!

  • gabipaci

    addikt

    válasz ciry #6112 üzenetére

    Ciry, nem kell több hasonlatot írni, felesleges.
    Inkább azt magyarazd meg lécci, miből gondolod, hogy azért van tele a szerver, mert mindent szabad?
    Elmagyarázom, ha gondolod.
    A szerver azért van tele, mert:
    a) itt a PH!n elég rendesen "hirdetve van"
    b) a szerver nevében benne van a Hungarian szó, így a Magyarok idetalálnak
    c) a szerverünk az első pillanattól online volt, már akkor is tudtak rajta játszani, mikor a PB sz@rakodott, mert kikapcsoltam. Elég sokan betették már az első napokban a kedvencek közé.

    Azért nem lesz üres a szerver, mert vannak értelmes szabályok.
    Inkább azt hallom vissza, hogy ide se jövök, mert kempelnek, stb.
    Az meg igen erősen le fogja rontani a szerverlátogatottságát, ha egy admin így nyilatkozik:
    "Tegnap bemortaloztak a "főbézre" mikor támadtam, következő körben visszaadtam."
    Ha velem bunkóznak, nem az a megoldás, hogy én is köcsög leszek. Hanem a rendelkezésemre álló lehetőségekkel rendet tartok a szerveren!
    Azok akik ezeken a szabályokon nem tudnak túllépni, és azért nem jönnek hozzánk, mert nem lehet kempelni, talán jobb is ha nem rontják el az értelmes gamerek szórakozását.

    Tegnap a II-es szerveren nyomtam, mire a hajóroncsos pályán az ellen jön be a bázisra helivel, gunner kiugrik, és az orrom elől ellopta a helit. Beírtam, hogy next vehicle sealnig ban. Erre beírta hogy LOL. Én meg hogy What LOL? Érdekes, nem vitte el a helit mégegyszer, és nem is ment le a szerverről. Nem árt a határozott fellépés, ha rendet szeretnénk.
    A következő körben meg valaki az egyik főbézről lőtt ágyuval a másikra. Annak mi értelme van? Sajnos nem haltam meg, így nem derült ki a neve, de kibanoltam volna figyelmeztetés nélkül.

    Azt hiszem épp eleget megteszek a szerverért, pedig nincs sok szabadidőm. Igazán nem mondhatod rám, hogy rosszat akarok a szervernek!!!

    Várom a válaszodat, lehetőleg sértődés nélkül.

    Szerk: autobalance meg akkor lesz, ha majd az EA csinál valamit. Olyat még nem láttatok, hogy az egyik oldalon 18-an voltak? Az hol van az autobalance-tól?
    Egyszerűen nem értem, hogy hogyan tudnak az egyik oldalon 16-nál többen lenni...ez a legnagyobb bug a játékban.

    Zsozsooooo: az a baj, hogy kintről nem látni, mennyi még a kör vége.

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák