Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    válasz r-chee #18524 üzenetére

    Sajnos nem jól értelmezitek,s Templar-nak sincs igaza.
    A basecamp,mint olyan,RUSh módban nem létezik.Ez tény.Tehát akármilyen indokkal itt alkalmazni badarság.
    A basecamp concquest módban a következőt takarja.
    Az ellenfél támadása,a lezárt fő!! bázison,ismétlem a bázison.Nem belövéssel,hanem a bázison.Anno erről oldalakon keresztül vita volt,de a játék készítői is ezen az állásponton voltak,(persze nem hivatalosan)
    Az,hogy én ellopok onnan valamilyen járművet és azzal gyilkolászok a bázison kívül,az magánügy.Az ellennek biztos nem kellett,mert akkor használta volna és nem tudtam volna ellopni.Ha mindezt a bázison belül teszem,az viszont nem kick,hanem temp.ban büntetéssel jár.
    Amit Gabi írt,az az Ő döntésük!!!Ne tessék általánosítani,s még inkább ne tessék beállítani úgy,mint a basecamp fogalma!! Mert ismétlem,az az Ő döntésük és értelmezésük,amihez szíve joga van,mint szerver üzemeltető.!

    Míg az elvét meg nem érted,mindig is fogalom zavar születik ebből.
    Ha teszem azt elfoglalom a B pontot,akkor az már az enyém,ne tessék támadni!!
    Tudom rossz hasonlat,de az hogy én a lezárt bázisra be lövök,az NEM basecamp.Ugyan ez vonatkozik arra is ,aki onnan lövöldöz kifelé,mert azt gondolja védve van.Hát nincsen,ugyanis az már unfair lenne,ha őt csak büntetés árán lehetne lelőni!Nem,nem kell ehhez szabály kérem,csak megfelelően kell érteni,s értelmezni a basecamp fogalmát.

    [ Szerkesztve ]

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Új hozzászólás Aktív témák