Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Mrdevil #14895 üzenetére

    mindenképp elő kell rendelni.aki BFBC2 VIP(itthon hibásan "gyűjtőinek" nevezett) változatot vette,az kezdheti 17.-edikén,a többiek csak 21.-edikétől.
    "As a thank you way of saying thank you to our loyal shooter fans Bad Company 2 VIPs will be able to start playing on the 17th."

    de találtam máshol egy ilyet is a témához:
    * REQUIRES FULL RETAIL, NEW PURCHASE OF BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 (“BFBC2”) and MEDAL OF HONOR (“MOH”), WHERE THE OWNER HAS SUCCESSFULLY ENTERED THE VIP CODE INCLUDED IN THEIR COPY OF BFBC2 (ON PLAYSTATION 3 OR XBOX 360), OR PLAYED BCBC2 ONLINE IN A MULTIPLAYER SESSION (ON PC, WHERE USERS NEED NOT ENTER VIP CODE). OFFER NONTRANSFERABLE. REGISTRATION OF BFBC2 AND MOH WITH SAME EA ACCOUNT REQUIRED. CUSTOMERS WILL RECEIVE EARLY ACCESS TO THE M24 MULTIPLAYER UNLOCK IN MOH AUTOMATICALLY WHEN PLAYING WITH THE SAME EA ACCOUNT AS USED FOR BFBC2. OFFER MAY NOT BE SUBSTITUTED, EXCHANGED, SOLD OR REDEEMED FOR CASH OR OTHER GOODS OR SERVICES. MAY NOT BE COMBINED WITH ANY OTHER OFFER, GIFT CARD, REBATE OR DISCOUNT COUPON. VOID WHERE PROHIBITED, TAXED OR RESTRICTED BY LAW. INTERNET CONNECTION AND EA ACCOUNT REQUIRED. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON www.ea.com/2/service-updates. EA ONLINE PRIVACY POLICY AND TERMS OF SERVICE CAN BE FOUND AT www.ea.com.
    ezt majd leforditja pontosan aki perfekt angolból,félreinformálni sem akarok.

    The participating retailers are: EA Store, GameStop, Amazon, Impulse, GamersGate, Steam, Gametap, and Direct 2 Drive.
    Tehát valószinűsithető,hogy most nem lesz itthoni megoldás kódhoz jutni előrendeléssel,csak a digitalosoknak.
    A Steamon néztem,ott még nincs fent előrendelésre,én az EAStore-ban vettem,ha minden kötél szakad,igy lepasszolható,mert nem köt a Steam rablánca,igaz a BC" is leválasztható a Steam accról,és leszedhető a Store-ból,de hátha.
    A CoD:MW2-nél jól beszopatták a népet,legalábbis aki a szokásos acc-ára regelte...Ha a dobozoshoz nem kellett volna Steam,már rég eladtam volna,az első aimbotos megjelenések után...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák