Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz mackosajt #11027 üzenetére

    Nemton, nem naplóztam, de végül is mindegy, a végére csak összehoztunk egy győztes meccset. Aztán valszeg fordult a kocka, legalábbis Target hsz-e alapján (de jól nyomta a srác, annyiszor beépült a vaksi kemp-medicek közé hogy néha már oldalról néztem, mikor veszik észre, hogy fogynak :) )

    Megmondom őszintén, sokszor szűk egy órácskám van hétköznap a nyomulásra, nem nagyon szoktam csapatot váltani, amúgy is, mivel a mindig tele szerónál jellemzően a gyengébb oldal kopik, így oda jutok én is. (kivétel a tegnapelőtti nap, ott a TS-en a PH-sok közé kértem magam... néha jól jön egy kis közös duma is)

    Szvsz már így is sokat lovagoltunk a témán, mondanám, hogy nyomás játszani, de most épp a meló ideje jön :)

  • ciry

    őstag

    válasz mackosajt #11027 üzenetére

    Hitmen nem azért lett bannolva mert jó játékos.

    Tegnap hol mi nyertünk, hol az ellen.Volt, hogy az utolsó m-com-ért élet-halál harc ment és a hajszálon múlott az egész, nem értem akkor azt a túlerőt :U
    Itt is van sok hülye, attól, hogy valaki magyar, még nem feltétlenül jó játékos és pláne nem biztos, hogy velünk van ts-en.
    Egyébként meg vagy 2 kört egymás ellen toltuk, az se volt kiegyenlítettebb meccs a többinél, szerintem.
    A ts-en ha sokan vagyunk, akkor előbb-utóbb lehetetlenné válik az egy oldalra állás, úgyhogy akinek nem tetszik, jöjjön és emelje a ts létszámát, a "kiegyenlítés" érdekében.
    Ha nem teszik, akkor okafogyottá válik a reklamáció.
    Értelemszerűen mi a összjáték miatt megyünk ts-re és aki nem akar "csapatmunkázni", az nem is érdemel mást, mint egy nagy büdös Your team lost-ot a végére.
    Ott a voip is, akinek nem kell a ts.

    [ Szerkesztve ]

    Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Új hozzászólás Aktív témák