Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz ADAM1337 #11342 üzenetére

    Attól függ

    Ha a gyalogos harcot szereted akkor az utolsó frissítés neked tetsző irányba tolta el a játékot
    (már majdnem cod szint :) )

    De ha inkább páncélos-repülő-helikopter párti vagy akkor rontott a játékon az utolsó nagy frissítés, konkrétan majdnem megfelezték ezeket, és az elhárítókat, fegyvereket meg nem gyengítették
    Így a pályán majdnem semmik lettek a tankok, a páncélos AA még csak csak mert távolról is lehet irtani vele a gyalogosokat
    De viszont olyan kevés van hogy bele lehet őszülni mire akad egy, főleg ha nem az elsők között tölt be a pálya és a választás
    Egy jó repülős már ahogy leéled a pályára a páncélos jármű kiszedi az erős rakétájával és védekezni se lehet ellene, max elbújni ha olyan a pálya :)

    Hibákat javítottak de még van csomó, de olyan nagy hiba mi miatt nem lehetne játszani már nincs, sok kisebb boszantó
    Például rányomok egy pontra hogy oda akarok éledni erre teljesen máshol rak le a pályán

    De ez az én véleményem, biztos mások meg megcáfolnak, bár a tényeket nehéz(hogy kiszedtek csomó járművet)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • whiteman0524

    aktív tag

    válasz ADAM1337 #11342 üzenetére

    Az újraélesztés bug, illetve a "járműből kiszálva nem lehet zoomolni" bug is javítva lett én úgy vettem észre. A patch óta nem találkoztam velük, de a pálya alá szerintem még mindig be lehet kerülni.

  • aerosmith

    őstag

    válasz ADAM1337 #11342 üzenetére

    Ha korábban eleged volt abból hogy a tankok, bolte, wildcat, légpárnás állandóan megraknak popóba, kivasalnak, felrobbantanak és nem tehetsz ellenük semmit, akkor a patchet szeretni fogod. Már nem kilőhetetlenek, 2-3 rakéta és pukkannak. (az MD540 még mindig arat és összjáték nélkül nehezen kiiktatható de azt meg a bolte rakétája oneshotolja)

    Már falba szorult játékost is simán élesztheted. Fegyverek kiegyensúlyozottabbak, szerelékek hatása változott. SOFlamra végre ad assistot. Redditen van hidden changes lista, most kb 100 körül vannak azok a javítások amelyek a patchnoteban fel se lettek tüntetve.
    Nekem jobban fut a game több FPS.
    Szóval összegezve szerintem jó lett, Redditen se savazzák annyira mint korábban.

Új hozzászólás Aktív témák