Új hozzászólás Aktív témák

  • Olympos

    aktív tag

    válasz bucketb0b #77296 üzenetére

    Olvasgattam fórumokat és sokaknak volt baja a PB-vel Windows váltáskor, nem csak Windows 7+ > Windows 10 esetében.

    Egyébként a GGC nem program.
    A BF4-nél csak két csaló szűrő program létezik: a gépeden és a játék szerveren egyaránt futó PB és a Fairfight. (Az utóbbit annyira nem ismerem, szerintem az csak a szerveren fut.)
    A PB tud csak bannolni és azt, hogy az illető volt e már az adott szerveren vagy bármely más szerveren bannolnva nem jegyzi meg. Erre van ott a GGC, PBBAN, stb. adatbázisok.
    -> Az admin állítja be a PB programot a szerverén - ha akarja -, hogy a bannolt személyek azonosítóját felküldi a GGC adatbázisba vagy sem, így azok többé sem oda, sem más GGC-vel kapcsolatba álló PB felügyelt szerverre ne tudjanak belépni.

    Ha admin csalna, akkor kikapcsolná a PB-t - mert egy kattintás -, vagy legalább levenné a streamelést...
    ...de szerintem nincs olyan admin (vagy kevesebb mint 1%), aki szervert saját csalásaira használná fel.
    Ha van ilyen, akkor ott a PB ki van kapcsolva, arra a szerverre meg nem megy ép eszű ember és a Battlelog Browser-ben is lehet rá szűrni.

Új hozzászólás Aktív témák