Új hozzászólás Aktív témák

  • gali777

    őstag

    válasz Def26 #4993 üzenetére

    Mert ne éles harcban akarja már elsajátítani a fortélyait a helizésnek. Nagyon bírom akik erőskődnek, hogy na majd ők heliznek meg majd megmutatják a világnak. Ezek azok a tipikus playerek akik deploymentről nem jutnak ki helivel mert oda is csapják az első domboldalnak a helit. Ha meg mégis kijutnának akkor 1 percen belül leszedi őket jobb esetben egy heli/jet, rosszabb esetben meg akárki :D Na most ezért tényleg megérte erősködni és elvinni az elől aki talán tudott is volna vele kezdeni valamit. Én mennék szívesen akárkivel, de egyrészt azt se tudom, hogy mi van neki equipelve, nem is tudom mire számítsak, másrészt meg le se szarják a heliket, járműveket, csak az infantryra mennek, a könnyű fragre... Nem baj, hogy a másik heli már támad ránk, az a lényeg, hogy ő lelőtt egy infet... hát gratulálok. A 2-ben fix loadout volt, mindenki tudta mit kell csinálni, itt meg beül és azt hiszi, hogy városnézésen van. Gunnerként meg se próbálok idegenhez beülni, mert annak meg vagy az a vége, hogy csak a földet nézzük vagy belecsapja a dombba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák