Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Második nap hogy 0.5 k/d fölé alig tudok menni TDM-ben. :U Lehetetlen hogy mindenki pro. Szinte élvezhetetlen a játék 2 napja. Nem azért mert nem megy, vagy mert hiba van, de már úgy se adja be, ha pont előttem fut a f@sz és csak hátba kell lőnöm. Csipázni nem tudok, mert ami fedezék, és én nem látok ki, akkor hogy tudnak mögé lőni szemből? :F Bezzeg mások kis pisztollyal rohangálnak, és 1-2 lövésből kiszednek úgy, hogy én is és ő is mozgásban van, összelövünk, és nálam jóval komolyabb fegyó van. Már nem tudok mit választani a fegyverek közül, hogy legalább pariban legyek. :( Mutatja hogy találat éri, tehát nem az van, hogy körbe lövöm. :U
    Egy folyosón nem tudok végig menni, mert hiába nem látok mozgást, a semmiből előttem vannak. Nincs átmenet. Olyan mintha késne a kép ahhoz képest ami a játékban zajlik. Játszhatatlan.
    Ha így marad, el fogom adni, mert ennek így nincs értelme.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák