Keresés

Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz Zol01 #26331 üzenetére

    Apropó SOFLAM.

    Van pár kérdésem a játékkal kapcsolatban!!!
    1- Hogyan rázom le ha bemért a JAVELINT? Mert a multkor fenn voltam egy szerón, és valahogy a heliből mindig kiszedett. Mégpedig úgy, hogy nem mért be előtte lézer!!! Szóval SEM tank, SEM Soflam, semmi, Egyszercsak repült a rakéta felém, be volt téve az ECM jammer, de mégis 10ből 10szer betalált, és azonnal robbantam.
    2- Már azon gondolkozom, hogy talán a netem szar. De nem! Mert most volt olyan, hogy bementem egy házba tárazni, (egy .44est ami 3.9 másodperc de ennél is több volt egy kicsit) és amikor már betáraztam akkor kaptam egy halálos lövést a killcam alapján a pálya egy távoli részéről. A pingeket megnéztem, és senkinek nem volt nagy. Nem lógtam ki sehol, 2-3 méterre voltam a faltól is, és a bejárattól is, szóval ki van zárva annak a lehetősége, hogy átlógtam a falon. (mert gyakran én is ölök úgy, hogy kilóg egy láb, vagy váll stb) Egyszerűen nem fér a fejembe hogyan lehet 3-4, néha akár 5 másodpercel a fedezék mögött hitet kapni. Valaki mondta, hogy CQban nem észrevehető. Hát nem mondanám... A múltkor láttam, hogy jön egy tank felém, így lőttem egyet, és betolattem a fedezékem mögé. Nem ma kezdtem, tudom mekkora a tank, és tudom, hogy nem lógtam ki, és mégis betalált. Egy másik példa: Repült felém egy helikopter, és lőtte rám a rakétákat, olyan közel volt, hogy láttam a pilótát. Belelőttem egyet kicsivel a pilótafülke fölé, hangsúlyozom, oldal irányú mozgást nem végzett, szembe volt velem. Csatt! Betalát, be is jelzett, láttam hol durrant szét a löveg, és még csak füstölni sem kezdett! o.O A gépem nem szar, 100 alatt nem gyakran van FPS, a netem is jó, és csak olyan szeróra megyek, ahol max 50es a latency. Mit csináljak most? Hol a hiba? Hogy javítható?

Aktív témák