Új hozzászólás Aktív témák

  • M^xx

    aktív tag

    válasz Stunts666 #10715 üzenetére

    Nem gondolom, hogy ezek az emberek bénák lennének! Nagy valószínűséggel jó játékosok alapjába véve, valamilyen szinten érthető is, hogy rákényszerülnek ennek annak buherálására, hogy hasonló warban edzett ellenfeleikkel felvegyék a kesztyűt, ezt meg is értem. Aki erre adja a fejét általában tisztában van azzal, hogy nem lesz oda elég a nyers tudás. Az a gond, hogy a war után, ahol addig hasonló buherakirályokkal játszottak feljönnek pubolni és teljesen természetes nekik hogy ezeket a segédeszközöket szemrebbenés nélkül használják a végtelen tisztán játszó egyének ellen!

    Épp ma történt meg, benn vagyok tsen, erre rámír egy gyerek, kolompar volt a neve. Közölte velem olyan baja van, hogy nem tud feljönni a szerverünkre játszani xy hibával. Mondom neki ránézek, megnéztem a profilját HACKER ACTIVITED, hacker, cheater avatar elég furcsa stat, de mondom az egy dolog. Megnéztem pbbanson nem volt gond vele. megnéztem az accountját 11órával 5x váltott nevet

    KILLERTUBBIEE
    Kolompar100
    leheadshoot
    SsimerHAXaccount
    SsimeRisBack

    kicsit furcsa mér váltogatja valaki a nevét 11óra alatt 5x

    ez mellett ismerős is volt a név Ssimer
    megkérdeztem tőle ismeri-e knetic-SsimeR-t persze, hogy ismerte mivel ő az csak az a másik accountja amin ugyancsak

    SsimeeeR (0)
    HU knetic-SsimeR (7)
    HU SsimeeR (0)
    HU KiNETIC-SsimeR (0)
    HU QUANTUMssimer (1)
    HU Artisan_SsimeR (1)
    HU ERGOTiC-SsimeR (1)
    HU puLz_SsimeR (0)
    HU pliiz-SsimeR (0)
    HU HUNcsillamponika (0)
    HU Seek-SsiiimeRR (0)
    HU x22-SSiiimmeeeRR (0)
    HU SSiiiiiimmeeee (0)
    HU Chio-Ssimeeeee (0)
    HU SsimeeeQ (0)
    HU SsimeRR (0)
    HU inFected-SsimeR (0)
    HU inFected-Ssime (0)
    HU Paradox-Ssime (0)
    HU Nghu-Ssime (0)
    HU SsimeCyt (0)

    amin ugyancsak 21 másik néven tolta. Hát fura higgyen neki az ember vagy sem csal vagy sem ?

    [ Szerkesztve ]

    Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Új hozzászólás Aktív témák