Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBUN52

    tag

    Sziasztok!

    Remélem jó helyre írok és tudtok segíteni. Egy Radeon HD5750 videokártyával rendelkezem és a következő tüneteket tapasztalom múlt hét eleje óta:
    A gép bekapcsolása után a két darab monitor közül az egyiknek elállítódik a felbontása és nem is tudom visszaállítani egészen addig amíg újra nem húzom a drivert.
    A gép bekapcsolása után a két darab monitor közül az egyiknek elállítódik a frissítési frekvenciája és nem is tudom visszaállítani egészen addig amíg újra nem húzom a drivert. Emiatt erősen vibrál is az a monitor.

    Szinte minden nap újrapakoltam a legfrissebb drivert a gépre, sőt egy windows javítás is volt, de sajnos semmi sem segített és ma már mind a két monitorom felbontása el volt állítva, és az egyik monitoromnak már nem is tudom visszaállítani semmilyen módon a régi felbontásom.

    Szerintetek mi lehet a gondja a videókarinak? Kb. 4 éves tehát számomra megszolgálta az idejét...itt lenne az ideje újat venni?

    Köszi a válaszokat:
    Bálint

  • BBUN52

    tag

    Sziasztok!
    Remélem jó helyre írok és tudtok segíteni. Egy Radeon HD5750 videokártyával rendelkezem és a következő tüneteket tapasztalom múlt hét eleje óta:
    A gép bekapcsolása után a két darab monitor közül az egyiknek elállítódik a felbontása és nem is tudom visszaállítani egészen addig amíg újra nem húzom a drivert.
    A gép bekapcsolása után a két darab monitor közül az egyiknek elállítódik a frissítési frekvenciája és nem is tudom visszaállítani egészen addig amíg újra nem húzom a drivert. Emiatt erősen vibrál is az a monitor.
    Szinte minden nap újrapakoltam a legfrissebb drivert a gépre, sőt egy windows javítás is volt, illetve már egy teljese formatáláson is túl vagyok, de sajnos semmi sem segített és ma már mind a két monitorom felbontása el volt állítva.
    Szerintetek mi lehet a gondja a videókarinak? Egyáltalán annak van gondja, vagy inkább a monitornak?
    Kb. 4 éves tehát számomra megszolgálta az idejét...itt lenne az ideje újat venni?
    Köszi a válaszokat:
    Bálint

Új hozzászólás Aktív témák