Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HonKee

    csendes tag

    Sziasztok !
    Remélem, valaki némi segítséggel tudna szolgálni eme elbaltázott helyzetbe, amiben vagyok :D
    Lészen szó egy Wayteq X850-es ről.
    Egy szép napom eme jószág, nem volt elég friss a gazdájának, és oda adta valakinek, aki értett hozzá, és szépen a romot le is kapta róla, vele együtt a navit. Jött a következő kollega aki meg hányta vette a problemet, de a vége ugyan az lett.
    Aztán egy szép napom(tegnap) hozzám került a jószág, hogy ugyan mááá nézzéé máá rá, címszóval. Lelkes utána olvasás után, lett rajta navi, de a rom nem moccant. Gondoltam ezen segíthet egy rom update, vagy csere, telepítés. Szólá az úr, csinááád'.
    Hát így tettem, de miközben épp nagyban telepítem a dolgot, egyszer csak megáll. Se előre, se hátra. Már túl vagyok néhány telefon root-on, cserén bla bla, nem volt ez csoda, vártam. 1 órát. De semmi. Mondom nincs mese, aksi ki, újra próba. Na azóta se kép, se hang. Probálkoztam én már mindennel, de semmi.
    Gondolom újra kéne húzni valahogy az alap windows-t is mert valszeg sérült a drága.
    Csak hogy a puszta tények amiket eddig megtettem :
    Új rom sd kártyára fel, szigorúan 2gb frissen formatálva fat32-re a cuccok a gyökérben.
    Kari be, cucc feltöltve, újra indít semmi, reset gomb semmi.
    Tudna nekem valaki esetleg ebben segíteni ?
    Üdv, és köszönöm…

Új hozzászólás Aktív témák