Új hozzászólás Aktív témák

  • M62-501

    csendes tag

    LámaZ ismételten köszönöm szépen.:-) Hojoz és Gipsztigris nektek isköszönöm a választ. Tartót meg juszt sem veszek hozzá, írtam.:-) Nem úgy akarom megoldani márcsak azért sem mert a Navi vagy Navon NV-608-ast nem tudom mennyire ismeritek ez egy fektetett (mint a TV, tehát a vízszintes oldalai a hosszabbak) de a felső oldala/széle nem egyenes vonalú tehát nem szimmetrikus ezért a fogók, tartók többsége emiatt kapásból kilőve...a többi meg azért kilőve mert egyszerűen ilyen széles fogásút (mivel fekvő elrendezésű) nem tudtok nekem mutatni. Harmadrészt a robosztussága őskövületsége miatt a súlya sem csekély.:-) Ipari cuppantós óriástapadókorong tartja csak meg.:-) Szóval inkább rugalmas de erős ragasztót keresek esetleg létezik ilyen műgyantaféleség? Vagy gondoltam arra is, hogy a tapadókorongba benttörött részt kikotrom és fémből leesztergáltatom azt a műanyag nyelet vagy mifenének hívják...csak azt meg nem tudom, hogy rakjam bele a tapadókorong peremes kiképzésébe...szóval meg vagyok lőve, nem tudom, mitévő legyek... :( :O Szeretem, nem akarom kisebbre/újabbra lecserélni egyelőre...sokat is tud, maiak sem mindent tudják amit ez.

Új hozzászólás Aktív témák