Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz Varoz #2468 üzenetére

    Én is erre gondoltam, ezért is vittem vissza az Aqua-ba. És az okés, hogy hibázik a memó netes videok nézésénél... De a játékoknál, és memtestnél miért nem hibázik, ha megkapja a neki való beállításokat? :F Nem egyszer nem kétszer teszteltem, de így egyetlen egyszer sem hibázik... Am köbö 2, 2,5 órát ment a memtest. elég neki annyi idő? vagy most indítsam el és reggelig had menjen? :F Adnék neki mégegy esélyt...

    Szerk.: Am tavaly ilyenkor vásásroltam egy 2x2 giga OCZ Reaper Heatpipe-s memót. Igaz az alaplapom a leírása alapján nem támogatta a memót, de elindultak vele a játékok, nem volt vele gond. Viszont a memtest szerint hol hibázott, hol nem... :F

    A másik dolog meg az, hogy.. Lehet most meg fog kövezni pár fórumtárs, ugyanis ezt a kérdést többször feltettem már Nektek, de azért megkérdezem, hátha valaki mást mond, mint amit eddig írtatok: Van a lapomnak egy olyan problémája, hogy az északi híd hűtőbordája eléggé mozog. Nincs megfelelően rögzítve, vagyis gyárilag elég tréül tették fel. Raktam oda ventit, hogy lehűtse valamennyire, legalább annyira, hogy a kezem állja... Szal a kérdés: Mekkora arra a z esély, hogy a memória, vagy a gép a forró északi híd miatt hibázik?

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák