Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freelanced

    addikt

    válasz Stauffenberg #33949 üzenetére

    A méretet illetően, vajon megérheti a Tenba Fulton esetén a 16 literes változat a 14 literessel szemben? Alapvetően az árkülönbség nem olyan nagy, kb 7-8 ezer, kérdés, hogy a mindennapokban kell-e a plusz méret. Van esetleg ezzel tapasztalatod, tapasztalatotok?

    Azon gondolkodom, egyrészt, hogy lehetséges, hogy mivel úgy sem akkora a táska, legyen ez egy kisebb táska, és ha kell nagyobb több napos útra akkor meg úgy is kicsi mindkettő és mást használ majd az ember. De más szempontból meg úgy vagyok vele, hogy a rolltop részbe beférhet több ruha, ha esetleg épp hidegebb, esősebb idő lenne stb. Nem egyértelmű, hogy mennyivel nagyobb, melyik része kapja azt a plusz pár litert, mert alapvetően igy ránézésre nagyobbnak tűnik mindkettő mint 14 és 16l, de lehet, hogy a keskenysége miatt csalóka. :K

    Egyelőre úgy tűnik ő lesz a befutó, ár érték arányban, vannak hiányosságai, de majdnem fél áron a többihez képest úgy gondolom ez belefér, ami nekem fontos szempont azt tudja, elférnek benne a fotós cuccok, felül pár egyéb apróság, pulóver miegyéb ha kéne, szóval eddig igy ránézésre én meg vagyok elégedve ezzel.

    Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Új hozzászólás Aktív témák