Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Cs1csó #33112 üzenetére

    Jaja, nagyon sok boltnak nincs raktárkészlete, de azért kiírják, hogy mindenből van raktáron. Ezért is szoktam utánvétezni. Aztán ha nem küldik egy hétig, vagy nincs visszajelzés, akkor megírom nekik, hogy már ne is tegyék. Van, hogy ilyenkor felhívnak, hogy intézik, csak időbe telik, meg hogy mikorra várható. Akkor általában megkegyelmezek nekik. Én úgy vagyok vele, hogy nekem nem is akkora probléma ez, mert ha valami gyakori dolgot rendelek, akkor rendre bekeverik a hibás elállt vagy garanciába küldött árut is azon az elven, hogy csak benyeli valaki. Ilyenkor általában megy nálam is az elállás és bukom duplán a szállítási költséget, mert itthon nagyon nem akarják kicserélni a hibás teljesítést, hanem mindenki 2-3 hónap garira akarja elküldetni, annyi időm meg nekem nincs. Az összes nagy cég kb. ezt játssza, nem tudom milyen megfontolásból, mert ha egyszer belefutok egy ilyenbe, akkor soha többet nem rendelek tőlük. Amiről tudok, hogy ilyenek, az ipon, edigital, aqua, de biztos másoknál is létező jelenség.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák