Új hozzászólás Aktív témák

  • elttiL

    senior tag

    válasz spista222 #14587 üzenetére

    Üdv. Írtam, hogy xp. Gyanakszom én is a hdd-re. Egy 200gigás WD. Egy másolási folyamaton belül /pl. 22GB sata hdd-ről ide-re/ változik 8 perc és a 3,5óra közt. Kezdetben mindig gyors, de aztán meglassúl. belasssúl, de ugyanígy vissza is gyorsul. Friss telepítés Bár most így belegondolva, ugyebár a telepítés első szakasza az adat másolás a cd-ről hdd-re, na ez elég sasan történt meg /és a kicsit karcos illetve a kicsit szar optikai meghajtóra fogtam, de tény, hogy sokkal lassabban történt meg mint általában. /egy xp ee van fent, már sok éve nem görcsölök a szűz win telepítéssel és utána a soft-okkal bíbelődléssel/.
    És amit írtam az a tökölés, ami egy egyszerű vezérlőpult előcsalás alatt megy
    azt se értem. Azért 786 Mega ram nem kevés egy xp-nek /az alaplapi vga nem foglal belőle, mert nem az van használva/

    Mindenképpen szétkapom, mert ugyebár vmi tekercs is cicereg, meg valami érdekes sárgás oxidréteg szerű izé van néhány forrpont körül a lapon /nem kondi lábaknál, bár 3 kondi cserés volt lehet az összeset kibacom éjszakai mulatcsság címszó alatt//.

Új hozzászólás Aktív témák