Aktív témák

  • Bencexp

    tag

    1.

    Az utóbbi időben elhanyagoltam a blogot. Viszont most bepótolom talán az összes elmaradásomat. Gondolkoztam.....Sokat. Előszöris azon, hogy mit kezdjek az életemmel. Rájöttem hogy nem akarok egy hajléktalan koldus lenni, úgyhogy végre tanulni kéne. Elhatározásom szerint jobb tanulmányi eredményt szeretnék elérni, mint az elmúlt néhány évben. (Ez kb 2,3-as átlagnak felelt meg eddig, de most 3,8/4,2 lenne a cél.)

    2.

    A második az, hogy elkövettem néhány hibát. Két elég jó barátommal sikerült összevesznem. Az egyik ügy hamar megoldódott, de a másik... Az sajnos nem "végződött" ilyen szerencsésen.

    Május körül "gyerekes" dolgokon összebalhéztunk, és azóta nem találkoztunk. Ismerem annyira az illetőt, hogy rájöttem hiába várok arra, hogy bocsánatot kérjen, mert tudom hogy úgysem fog, szóval inkább megteszem én. Azért jutottam ide, mert azóta ürességet érzek az életemben. (Ez most kicsit hülyén hangzik, de így van.) Tuljadonképpen azért mert délutánonként ha unatkozok nincs egy hely, ahova mehetnék egy jót beszélgetni, átgondolni az élet komoly és kevésbé komoly dolgait. Nem az a baj, hogy nincs más haverom, de ő az egyetlen akivel szinte minden témában kötetlenül beszélgethetek, mert bízok benne annyira, hogy tudom, hogy ha elmondom neki nem tudja meg más. (Ha épp olyan témáról van szó.) 8 év ismerettség, és barátság után nekem ez ér annyit hogy itt és most bocsánatot kérjek a hibáimért.

    3.

    A harmadik pedig az hogy a közeljövőben valószínűleg kapok egy gitárt. Neméppen egy Gibson Les Paul, de nekem jólesz. Most éppen akkordokat tanulgatok, meg pengetőt gyártok. (Eddig a SuperShop-os kártyából kivágott változat a legjobb). Majd ha meglesz vére, akkor töltök fel pár számot...

    Mára ennyi. Majd jövök.

    Jako vážně?

Aktív témák