Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Füleske

    addikt

    válasz nofi #41 üzenetére

    Nem , mivel nálam a Comodo gyorsan repült a gépről más tulajdonságai miatt is.
    A Comodo - s vagy a tűzfalas topikban viszont szerintem tudni fogják a megoldást.

  • Apacy

    csendes tag

    válasz nofi #41 üzenetére

    Sziasztok!!!

    Nem frissít az Avira?
    Van meg oldás!
    Az Avira Antivir Personal - Free Antivirus 9-es verzió simán frissített magától.Az Avira Antivir Personal - Free Antivirus 10-es nálam sem akart frissíteni!
    Gondolom használsz valamilyen WinOptimizert? Ha nem akkor itt az ideje.
    A Winoptimizerel engedélyezheted és tilthatod,hogy mi induljon a Rendszerrel együtt.
    Még használtam külön tűzfalat ott meg tudtam nézni,hogy milyen exe fájlok indulnak
    egy frissítés alkalmával az Avira-nal.

    avgnt exe - ami alapból indul mert ez maga az Avira.

    Az Avira Antivir Personal - Free 10 beállításaira nem akarok kitérni,találsz éppen elég leírást itt az oldalon.
    Először is az Avira Antivir Personal - Free 10 nél is bekel állítani az Administration alatt a Scheduler-be a frissítést!!
    Amit neked kell indíttatnod a WinOptimizer-ben [Ashampoo WinOptimizer 6 esetében]a modulok - teljesítmény opimalizállás - Autostart-bejegyzések kezelése v (StartUp Tuner) és szerkesztése résznél már szerepel az avgnt exe előtte pipával a kockában.
    Ugyan ebbe a részbe szerkeszd ezeket:

    avnotify exe
    update exe

    Innentől minden újra indítás alkalmával szükség szerint frissülni fog garantáltan!!
    Én maximálisan meg vagyok vele elégedve!! Sosincs téves riasztás, mindig azért szól amiért kell! Ja! és mentett meg már újra telepítéstől is!!!!!!
    Csak javasolni tudom mindenkinek!!!

    Apacy Mind örökké Win!

Új hozzászólás Aktív témák