Aktív témák

  • ChelseaForce

    csendes tag

    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni a kép és a hang nem passzolása ügyében avi esetében.
    Van nekem egy jó képminőségű, magyar hangsávos, 1 óra 17 perces avim. Van nekem továbbá egy rossz képminőségű, német hangsávos, 1 óra 13 perces avim. Minkét avi ugyanazt a filmet tartalmazza.
    A következőt csináltam: a rossz képminőségű aviról lementettem .wav formában a német hangsávot. A jó képminőségű aviról levettem a magyar hangsávot és rátettem VirtualDubMod segítségével a .wav kiterjesztésű német hangsávot.
    Mielőtt ezt megtettem volna a GoldWave program segítségével az 1 óra 13 perces német hangsávot pontosan 1 óra 17 percesre nyújtottam, hogy a egyezen a jó képminőségű avi hosszával.
    Ezt követően egyesítettem a jó képminőségű avit (amiről le van véve a magyar hangsáv) és a megnyújtott német .wavot.
    A problémám az, hogy az így kapott avin csúszik a hang. Kezdetben passzol, majd, ahogy telnek a percek, úgy egyre nagyobb a csúszás, a megfelelő hang egyre később jön az adott képkockához.
    Tehát nem folyamatos csúszásról van szó, hanem folyamatosan növekedő csúszásról.
    Hogy tudnám ezt a problémát orvosolni, hogy egyezzen a képen látott a hanggal ?
    A segítségeket előre is köszönöm.

  • #65675776

    törölt tag

    válasz ChelseaForce #1 üzenetére

    Van egy Virtualdub-hoz segítséget kérek és egy Video konvertálás topic. Ezek egyikében tedd fel a kérdést.

    Előbbi topicban egyébként le lett írva, hogy mit tehetsz ilyen esetben

    Ezt zártam.

Aktív témák