Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 12-es csaj

    senior tag

    válasz bivalyolo #1492 üzenetére

    De miért próbáljak ki havonta más vírusirtót? Jó, nem akarom annak a látszatát kelteni, hogy kifogattam a szavad. Mondom csak azt, hogy miért kell kipróbálgatni valami mást? Én ilyen egynél maradós típus vagyok.

    A Google Chrome sokkal gyorsabb, mint a Firefox, meglátásom szerint. Mégse tudok rá átszokni. Látod, nem csak vírusirtóval vagyok így.

    Amikor valaki azt mondja, hogy felesleges a web-védelem, akkor az jut eszembe, hogy ennyire erővel felesleges az is, ha a vírusirtó átnéz a bedugott pendrive-on egy-két fájlt. Ha átjön a vírus, akkor úgy is fogná. Igen ám, csak bennem (és ezzel, valami azt súgja, nem vagyok egyedül) jobb érzést kelt, ha nem engedi a C-re, hanem még az E-n (mindegy a betű, lényeg: pendrive) megfogja, esetleg úgy, hogy a fájl még nem csinált semmit, csak a vírusirtónak olyan kedve volt, hogy ránézzen.

    Ugyan így vagyok a web védelemmel. Lehet, hogy karanténba vágná a kártevőt, amint az landol a C-n, de én jobban örülök, ha a vírusirtó által ismert kártevő a közelébe se kerül a C-nek.

Új hozzászólás Aktív témák