Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiger.

    nagyúr

    válasz Dzsedáj #63913 üzenetére

    Annyi biztos hogy az ntfs- file rendszert nem szereti, de fat32-vel nincs baja. Egyébként nekem UsbUna van ez nagyon picike, nem hinném hogy jó neki amikor egy nagy batárt teszel bele, az ugye log.
    Én szeretem, főleg az a jó benne, hogy van olyan funkció a mélynél hogy sys2 ilyenkor elég sok mélyt ad , ez akkor jó főleg ha nem akarod, hogy üvöltsön de jó esne egy kis mély a zenében, engem ez megfogott, egyébként rengeteg mindent tud, ezzel van levágva a mély hang a kicsi hangszórókról, többek közt ezért akartam ilyet. Az e-qba érdemes bele nyúlni mert ebben nincs loudness, viszont cserébe életelibb hangzást kapsz. Az is jó hogy a kocsi világításához tudod alakítani. De vannak olyan funkciói amire nem tudtam rájönni, van olyan hogy trc ezen belül az össze hangszórónál lehet valamit állítani, amit abból kihoztam hogy a jobb oldali hangszórónál 78.2 re raktam és lágyabb lett a mély, nekem ennyi elég is :D

    [ Szerkesztve ]

    Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/lenovo legion 5 pro /Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Új hozzászólás Aktív témák