Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Ear001 #62514 üzenetére

    Milyen amúgy a különböző márkák, fejek karaktere? Vagy létezik egyáltalán ilyen?
    A mondeonál összesen annyi lenne a cél, hogy a középtartományban jelenleg zavaró torzítások eltünjenek, ne zavarjon, ha szól. ennyi, nagy zenehallgatást nem tervezek, és nem is akarok költeni.
    Csak ne zavarjon :)

    Az se baj, ha válogat a stilusok között, az se baj, ha nincs normális felbontása, csak ne legyen ideges, torz. szinpad és társai abszolút nem cél. Nagyon sok stilust szeretek, ha 1-2t élvezek rajta, bőven elég.
    A sony 2 éves kocsiból jött, szóval azzal műszaki gond még nem lehet. az rx44 kérdőjeles, az audison szett szintén 1 évet volt autóban, sztem kb éppen be lehet járatva.

    Utolsó épitett autóhifimet 8 v 10éve adtam el, ott egy keenwood 6027es volt, kenwood erősítőkkel, meg selyemdómos kevláros mac, meg valami zárt láda. Nem tudom ma mennyire felelne meg,de akkor nagyon szerettem, kivéve, hogy rémesen szar volt a rádió vétele.

    Százezres fej, és társai most túl mutat a célon. szóval igy is azt mondod, h sony kuka? mert legalább illik a kocsiba.

    eladó topping dac

Új hozzászólás Aktív témák