Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drago1

    tag

    válasz Drago1 #61744 üzenetére

    A defekt javító készlet helye lett átalakítva jobb oldalt MDF lapból zárt láda 18 Liter ,bal oldalt külön Fakkban 6 csatornás erősítő felette a szellőző ,egyedül oda nem pakolok hosszútávra a mélyre mehet ,hangzás nem változik .

    Ajtókban Hertz hangszóró szettek ESK F 165.5 szett van elöl hátul + szigetelve ajtók és minden ami a csomagtérben bezavarhat a mélyben nem is rezeg semmi Gláden bizti és kábelek bitumen lapból hátul Gladen ajtókba ami éppen volt más márka...

    Én megértem a márkahűséget ,de szerintem autóhifinél egy rendszerben nem az a lényeg és a legjobb cuccokat mindenféle márkákból lehet összerakni.

    Amúgy vannak hifisek akik úgy megcsinálják a csomit ,kárpitozzák stb mintha gyári lenne ,érdemes körül nézni.

    Közben beugrottam egy másik hifishez venni 25 cm hangszóró rácsot venni az erősítő fölé és mondtam a hifisnek hogy hallgassa már meg a rendszert ,kiváncsi voltam a véleményére.

    Azt mondta a gyári fejegységből ki lett hozva amit lehetett ,hangproci nem sokat segítene nekem rajta mert nem vagyok fanatikus ,a mély is teljesen elég ,ő még tudna feljebb menni de egy átlagos user-nak ez a rendszer több mint jó.

    A mélyre célzok autó egy felső kategoriás családi sport kombi 4.83 m hosszú csomagtere 560 liter és egy 25 cm-es zárt 18 literes SUB zenél 70 Hz -en minden 0 -án van a fejegységen szóval még az erősítővel is lehetne mélyebre menni bőven meg vatelint is lehetne bele tenni a zárt ládába 30 -on van maxon a fejegység én max 17-en hallgatom .

    Amilyen autóban tervezed szerintem egy 30 cm-es SUB -hoz az egész autót le kéne szigetelni hogy ne rezegjen ott minden .

Új hozzászólás Aktív témák