Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabady

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy szedán megane 2-m van, és hát tanácstalan vagyok.
    Pioneer fejegységem van.
    Gyári hangszórókkal kezdtem, plusz egy mac audió fearless erősítővel és egy pioneer reflex ládával.
    Sajnos a gyári hangszórók nem váltak be, hiába volt a HPF LPF beállítva, így lecseréltem őket a pioneer renaultos komponens szettjére. Ez a TS-Q131C azt hiszem. Ezek kurva jól is szólnak a bejáratást követően.
    Úgy alakult, hogy a mélyládát menesztenem kellett a csomitartóból, az ajtóba levő szetteket meg megtámogattam egy pioneer D osztályú erősítővel (GM-D1004). Ezzel egyidejűleg az ajtókat is leszigeteltem, aminek köszönhetően nőtt a mélytartomány. Viszont a mélyláda elbúcsúzása óta már eltelt több mint fél év, és hiányzanak az igazi mélyek, ezért szeretnék valami kompromisszumot, a csomagtartó helymegmaradása és a teltebb basszusok között....
    Ülés alattin gondolkozok, de ha tudtok javasolni, valami jobb csomitartóban elhelyezhetőt, ami kisebb, azt is szivesen veszem.
    Várom a véleményeket.

    *** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

Új hozzászólás Aktív témák