Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nisida

    aktív tag

    válasz kriszpontaz #2866 üzenetére

    Tényleg köszi a segítséget, de igazából nem teljesen fejtettem ki miért érdekelt van-e a gyorsításra megoldás.

    Mivel 30 db "kivágatom" - elrendezésem - amire moszkockát kell raknom, meg belefirkálni mi pár csak az adott rajzra vonatkozó szöveget és lassú a betöltés, ezért macerás és lassú a munkafolyamat. Ezért kerestem olyan megoldás amivel adott esetben a munka végső fázisában csökkenteni tudom a nyomtatás előtti folyamatok időigényét.

    A kötegelt nyomtatásra nincs szükségem , mert ha már az elrendezésnél vagyok akkor kiküldöm a nyomtatást akár 20 példányban is , utána meg győzze valaki kivenni a 2 méteres rajzokat a nyomtatóból. Nem ez az időrabló része a dolognak. Az exportnál pedig a PDF-et nem szeretem csak végső esetben meg nem szükséges érsd. nem megrendelői igény.
    A másik gondom a kötegelt nyomtatásnál, hogy a DWF , stb. mindig agyonvág bizonyos tartalmakat meg nekem még az életben nem sikerült úgy kiküldenem , hogy ne "vesszen" el valami vagyis a DWG és a DWF 100% ban "azonos" legyen.

    Az én ötletem az volt,hogy :
    a.) más honnan szerezni proci vagy egyéb erőforrást a rendszernek a munkához -> saját vagy külsős cloud computing , és csinálom tovább mind eddig csak fejlesztett erőforrással
    b.) ha ez így nem megy akkor a végső fázisban minden elrendezést kiexportálni dwg-be, majd ezzen befejezni a munkát -> cloud computing vagy kötegelt feldolgozás holt "éjszakai" időben , hogy a export hosszú kb. 5-8 perces idejét ezzel rövidítsem.
    c.) egyéb alternatív megoldások ....

    Render: ezt először elírtam én regenerálásra gondoltam , utána már ezt használtam. Ezért elnézést kérek.
    Amúgy azért gondolom, hogy a kettő lényegében ugyanaz mert pontok helyének és színének számítása.

    [ Szerkesztve ]

    "Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

Új hozzászólás Aktív témák