Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz MunezXBK #15771 üzenetére

    :B

    Olvastam, amiket irnak, de en mashogy ertelmezem. SRP leirasanak az eleje: "Először polírozza át az egész karosszériát. Hagyja a készítményt az autón, amíg végez a többi művelettel, mint pl. üvegek tisztítása, műanyagok kezelése és csak ezek után távolítsa el a políranyagot". Ez az en olvasatomban azt jelenti, hogy a "polirozza at az egesz karosszeriat" azt jelenti, hogy ezzel az SRP polirral polirozzam at (azaz vigyem fel körkörös mozdulatokkal :D ) az anyagot. De ezzel amit irtal, ezt igazabol ki is vettem a listabol. :)

    Te, azzal hogy poliroztassam at a kocsit, meg arra gondolsz, hogy vigyem el egy mühelybe, ahol atpolirozzak profi cuccal. (ha jol gondolom). Ezt azert nem ertem, mert minek vennek egy ilyen HD waxot, ha az autokozmetikaban, a polirozas utan, par ezer ft-ert profi waxal es geppel le is waxoljak, ami biztos, hogy jobb, mint hogy en otthon ronggyan dörzsölgetem a HD waxot :) :F

    Tudom, hogy mit szeretnek, ennek keresem a modjat. Celom, hogy egy lehetöleg hosszutavu wxos vedöreteget vigyek fel a kocsira otthon, hogy utanna egy ideig eleg legyen csak szimplan lemosni. Ezert gondoltam, hogy ez a HD wax lehet erre a legjobb. Viszont ha hazilagos megoldassal nem igazan lehet kihasznalni a "kepessegeit", nyilvan feleslegesen nem adnam ki a 20k-t erte, hanem akkor EGP

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák