Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Hali!

    Első körben az érdekelne, hogy van e vki aki kint van éppen, kint él Ausztráliában, vagy volt kint huzamosabb ideig.

    Mert, úgy áll, hogy kb. szept./okt. környékén én is mennék ki, kb. 1évre, van kint egy kedves rokonunk akinél laknék, főleg nyelvtanulás, hogy tökéletesítsem, meg megismerkedni külföld, stb.

    DE érdekelne vmi féle munka is kint, ehhez mikell esetleg, hogy legláis legyen a dolog, iiletve ha naon gázos, mennyire lehet fekete melót nyomni, másrészt magyarhoz mennyen dolgozni vagy helyihez az ember? USA-ban azt hallotam a magyarok szenyóznak a magyarokkal...

    Nos, vélemények, tapasztalatok, minden ami ezzel kapcsolatos, létszi segítsetek!!!

    Előre is köszi!

    Üdv.: Papa

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Mista Boller

    tag

    válasz Papa-Georgo #1 üzenetére

    Nezd meg ezt a blogot, egy emigrans fiatal srac irja, linkek is vannak, hatha innen el tudsz indulni. [L]go2au.blogspot.com[/L]

    [Szerkesztve]

    Tout le monde est une nonne

  • luw2win

    őstag

    válasz Papa-Georgo #1 üzenetére

    Turista vizummal nem tudsz dolgozni legalisan, tanuloival 20orat 1 heten. Azaz csak casual v part-time johet szoba tanuloi vizum eseten.

    A magyarok nem szenyoznak a magyarokkal de en kerulom oket... sokan meghallanak egy magyar hangot es mar rohannak hogy jujj magyar. ha meghallok egy magyart inkabb hallgatok es megyek tovabb. Persze nem vok teljesen zart ilyen teren.

    Gondolj bele, mesz pl a sajat varosodba es elmegy melletted egy ember es magyarul beszel? es akkor mivan? Lehet hogy ha otthon lennel csak szimplan elsetalnal mellette. Egy kapcsolatot nem lehet arra alapozni hogy most jee ugyanazt a nyelvet beszeljuk.

    Sok magyar segit,ez teny, egyik sem ellenseges, de sokan csak ugy vannak kint h eppen eppen megelnek. Egy jo magyar ismerosom van, elegge szarul keresnek, de azert van sajat kocsiuk, berelnek egy szep hazat, stb stb. Veluk szoktam beszelni.

    Sokkal tobb segitseget kapsz ausztraloktol mitn magyaroktol ezt garantalom.

    USA az egy ferto OZ-hoz kepest nem csoda h szidja mindeki mindenki anyukajat...

    Ha nyelvtanfolyamra josz ki akkor sem tudsz dolgozni mert csak Collage meg Unira tudsz igenyelni student visa-t

    Elegge regi post :d de azert valaszoltam

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

Új hozzászólás Aktív témák