Keresés

Aktív témák

  • WesTM

    senior tag

    válasz westcoastog #34875 üzenetére

    :R :R :R

    A procijáról nem tudok sokat, próbáltam utána nézni, de semmi érdekeset nem találtam, gondolom 2mb l2 miatt nem lehet annyira csirke, 80gb hdd elég amire kell, 2 gb ram szintén, kijelzője pedig nagyon állat a felbontása végett. Lényeg rfactorozni tudjak koliban. weblapszerkesztő cuccok röhögve mennek rajta, msn, net stb. megoldva vele, és szerintem 50 nem rossz érte. Használhatóbb notik pedig 80 fölött vannak, annyi pénzem nincs az akcióra, meg minek vennék olyat, ha ez is megfelelő. Gondolom én...

    Remélem Earl barátom tud valami komolyabb dolgot a procival kapcsolatban. :K :R

    No-kia: Én is hasonlóra gondoltam. Mivel már az rv870 is a 770 optimalizálása, ami a 670-é, ami az r600 nak az optimalizálása, így nagyon már nem tud felizgatni a dolog.

    Kicsit nagyobb lesz, kicsit többet eszik majd, gyorsabb lesz ~ 40-50%-al, és kicsit drágább lesz. Majd a 7-es széria talán...

    Azért jó hogy már a 6 jön, én meg még vidámnak elvagyok a 3-as szériával.. Ebből le lehet vonni pár következtetést azon kívül, hogy rohadtul nem fejlesztem a gépet. :DD :DD :DD ;]

Aktív témák