Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Sanyabá #8611 üzenetére

    Lehet ,és az előző garnitúrát ami még most is szolgálatban van a másik maró asztalon dekopírral vágtam ki ugyanolyan gyorsan mint te szalagon,megítélésem szerint sajnos esztétikailag hagy kivetnivalót. :U
    Most, hogy megvan a sablon már gyorsan kivágom körfűrésszel az új példányokat.A képen látszik is hogy a gép magától vág :D
    Mindenre van más megoldás .Lehet a farugót másként is megoldani,(bükk lemez ívbe feszítve fogok olyat is készíteni a marógépes-rúdesztergámhoz kelleni fog ,amit készítek majd,) vagy acéllal helyettesíteni , vagy nem kell asztalos, elmegyek és megveszem az ikeában a bárgyúronda sablonbútort amit automaták gyártanak rosszabb minőségben és drágábban, mint amennyiért én készítem az egyedi bútort.

    Egy nagy baj van .Ha nem használnak egy szervet, az leépül elsorvad.Az agy is egy szerv...
    Aki nem gondolkodik ,csak mindig a kész mások által már kitalált megoldásokra hajt, az csak automataként éli az életét gépies cselekvések rutinsorozatát hajtja végre nap mint nap a munkahelyén meg azon kívül is.És a gondolkodás képessége az évek során szépen visszafejlődik egy macska szintjére.Sok öröme nem lesz ebben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák