Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Falcon C.

    aktív tag

    válasz thyeby #16943 üzenetére

    @thyeby @mintAdarab

    Nagyon szépen köszönöm!
    Nem értek hozzá, de ez biztosan le is jött abból, amit írtam. Engem óva intettek a NiCd akkumulátoroktól, tekintettel arra, hogy csak alkalmi szinten használnám a gépet, akkor is csak és kizárólag csavarozáshoz. Fúrásra, vagy furat nélküli csavarbehajtásra egy milliméternyit se, arra ott a fúróm.

    Tulajdonképpen egy olyan akkus csavarhúzóra lesz/volna szükségem, ami kábelmentes, kellően kicsi (például egy számítógépházban történő szereléshez) és könnyen szállítható, de annyi erő azért van benne, hogy a lapra szerelt (IKEA, JYSK) bútorainkból egy-egy csavart kiszedjen vagy a furatába visszahajtson.

    Azokról, amit ajánlotok, tudom, hogy jók, a márkanév garancia rá, de általában túlméretezettek az igényeimhez képest. Vagy fizikai paramétereikben (méret, teljesítmény), vagy árban. Ugyanakkor meg könnyen lehet, hogy ha veszek például egy Einhell-t, fél év múlva verem a fejem a falba, hogy miért nem hallgattam rátok, mert már több kakaó kellene, vagy mert vacak a cucc... stb. Át kell ezt gondolnom még.

    A NiCd tényleg nem annyira mumus, mint sok helyen olvasom?

    [Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

Új hozzászólás Aktív témák