Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz Energy52 #3602 üzenetére

    A helyzet az hogy nekem jó egy hete jött meg és eszembe volt hogy megírom a fórumba.
    Aztán most kint vagyok Ausztriába kicsit nyaralni és a nagy semmitevésbe jutott eszembe hogy megírom.
    Arra emlékszem biztosan hogy nem volt 5000/m és nekem az a 2500Ft környéke rémlett.
    Na majd megnézem de ettől független elhiszem mert előtted van az újság velem ellentétbe.
    Viszont ha jól rémlik vki itt 10k környékén nézte ahhoz képest meg az 5k is jó.

    Kálmán:
    Igen mindig páratlanul kell lapjára ragasztani a fát, mint pl. az a réteglet lemezeknél is észrevehető.
    A lakk nem segített volna mert a lakkozott alkatrészeket is illik két oldalról lakkozni(legalább egy réteget) mert a lakk is képes elhúzni a lapanyagot (lap méretétől függ a mértéke).
    A furnérozott b.lapok is kétoldalról vannak furnérozva ugyan ez az ok miatt. Ezért is létezik ellehúzó furnér mert a nem látszó oldalakra jó az is a maga 1-200forintos négyzetméter árával.
    Ha jobban belemerülnénk és tankönyv szintre emelnénk ezt a dolgot még az sem mindegy hogy melyik furnérnak milyen ellenhúzó furnért használunk. Viszont ez a gyakorlatban még említésre sem méltó.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák