Új hozzászólás Aktív témák

  • Loobelt70

    csendes tag

    válasz hummerdikk #28272 üzenetére

    A lidis mellett voksolnék.
    Van egy nagy teljesítményű kék ipari Bosch maróm, (http://www.ven-szer.hu/index.php?option=products&task=termek&honnan=kereses&kat_ID=&id=118) meg eleddig másodvonósnak egy noname.
    Korábban a Bosch volt az asztalba befogva, míg a noname ki nem dőlt a sorból.
    Ha fingatni kell, akkor a Bosch-t, használtam (megjegyzem, ha egy bármilyen Bosch gép nem kék színű, egy fillérrel nem ér több pénzt mint a Lidi legolcsóbb vackerája.) ha meg egyszerű gyors munkára kellett, akkor meg a noname a favorit.
    Tehát ha már megvannak a kiszemelt áldozatok, akkor a következők nálam az elvárások:
    -patron-befogás mérete megfelelő legyen
    -ára legyen a pincében
    -a legfontosabb: súlya legyen a legkisebb
    -a fogásmélység-állítás a lehető legstabilabb legyen.
    Már a megvásárlás pillanatában halálra van nálam ítélve. Tartósságot egyáltalán nem várok el az óccó gépektől:
    Ha mégis tartósra sikerült egyik-másik, az nem csak hálás dolog, de ritka is.
    Ezt már csak levezetésképpen:
    A múltkorában a nyakamba vettem a falut, zsebre vágtam 15 ropit és elindultam egy könnyű, butuska felsőmarót venni, mert a Bosch gépet nincs időm-energiám megannyiszor asztalba szerelni, majd megint kiszerelni onnan. (lustaságomnak köszönhetően, ha pici dolgokat marok, leülök egy székre a combommal megszorítom a nagy marót és így használom.) A nagy gép -így tömege miatt fárasztó.
    Tehát azzal kellett szembesülnöm, hogy 24.900.- pénz volt a legolcsóbb megvásárolható vacak, amennyiért úgy vélem szerencsés esetben 4, kevésbé szerencsés esetben 3db-ot kell tudni beszerezni.
    Annyiból örülök a kérdésednek, hogy így bizony elsétálok a lidibe és veszek egyet én is vakon.
    Remélem tudtam segíteni valamit!

    "Nincs bedugva és mégse' forog!"

Új hozzászólás Aktív témák