Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz tboy93 #8 üzenetére

    Sziasztok, most rendeltem meg a Z300M-et a black friday keretein belül 49990-ért, az hiszem jó vétel, remélem rendben meg is kapom.
    Rögtön nézem tokokat is e-bay-en, ehhez mit szóltok, valaki használt már ilyen típusú tokot, vagy hasonlót.
    [link]
    (lehet eltűnik a link mert a hirdetés számol vissza 17 percről)
    Ha eltűnne a fenti hivatkozás erről a design-ről lenne szó (beszúrok egy másik linket is) [link]
    A foliát amit fent javasoltatok szerintem én is megrendelem hozzá, gondolom alapból is van rajta valami, vagy tévedek (fólia nélkül jön a tablet)? :) Köszi, ha küldtök észrevételt a tokkal kapcsolatban, a másik alternatíva egyébként amit ti is linkeltetek lenne [link]

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz tboy93 #10 üzenetére

    Köszi a gyors választ, akkor a másik tokot próbálom ki először :)

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz -Bandi- #13 üzenetére

    Amit linkeltél abból vettem kettőt én is, remélem jó a felülete és szép víztiszta, matt-al volt szerencsém találkozni, annak a tapintása nekem sem jött be. Nekem jó a fényes, jómagam nem igen szoktam nagy napfényben használni (amikor gondolom problémát jelenthet ez a megoldás).
    A tok is a linkelt tok lett, csak egy másik eladótól, de ugyan ez. Bizakodom, hogy beválnak.
    Nem tudom mi a tapasztalat, tableteknél is eltűnnek a kiegészítők hamar az ebay-ről, mint telefonok esetében, vagy itt azért hosszabb ideig elérhetőek a méretpontos (utángyártott) tokok, fóliák.
    Csak azért kérdem, mert volt olyan telefonom, amihez pár hónap múlva már semmit nem lehetett venni e-bay-en :)

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz lovace #20 üzenetére

    Szia, én még tegnap rendeltem meg az euronics oldaláról, visszaküldték a rendelés azonosítót, bár ezen kívül más nem volt a levélben, szóval már akkor is rosszalkodhatott a rendszer. Most meg már elérhetetlen ahogy nézem, 404 error, meg megtelt az oldal üzeneteket kapok.
    Szóval sikeresen leadtam a szürke z300m-re a rendelést és amikor elérhető volt az oldal megkérdeztem mi a helyzet a rendelésemmel, igazából csak egy rendelés azonosítóm van azt sem tudom lefoglaltam-e egy terméket, teljesül-e a rendelés... szóval sok kérdőjelem volt.
    Irtam nekik, hogy nekem tök mind1 mikor kapom meg, csak nyugtázzák végre, hogy valamikor biztosan megkapom ezért az árért 49.990- volt akciósan.
    Megnyugtattak, hogy elfogyott ugyan, de berendelték a gyártótól és 7-10 napon belül meg fog érkezni, és ezen az (akciós) áron fogom megkapni a terméket.
    Még nem rendeltem náluk online, de szerencsére egyik barátom a helyi euronics vezetője, ő is azt mondta nem szokott ez gondot okozni, a rendelést teljesítik.
    Az a gond, hogy most elérhetetlenek, ha nem rendelted még meg, akkor szinte biztos, hogy rendelést tudnál leadni személyesen is egy euronics üzletben, ha van a közeledben, én inkább megpróbálnám a személyes megrendelést, nehogy kicsússz az akcióból, persze ha nem gond a 7-10-nap várakozási idő.
    (persze mindössze a helyi főnök, meg az ügyfélszolgálat visszajelzéseire támaszkodva írom ezeket a sorokat, szóval nem 100% a dolog, de jókora bizakodásra elegendő talán :) ) Üdv.: Scud

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz lovace #20 üzenetére

    Konkrétan ezt a tájékoztatást kaptam:

    "Az Ön által megrendelt készülék a nagy érdeklődésre való tekintettel elfogyott. A készüléket ezért megrendeltük beszállító partnerünktől, melynek várható raktárba érkezése 7-10 munkanap.

    Ön a készüléket a megrendelés napján az akciós vételáron fogja kapni. Tehát nem marad le a kedvező akciónkról. A készüléket az akciós 49 990 Ft vételáron fogjuk Önnek kiszámlázni.

    Szíves türelmét szeretnénk kérni, a következő értesítésünkig, melyben tájékoztatni fogjuk a termék beérkezéséről, majd pedig a futárszolgálatnak történő átadásról. A futárszolgálat a kiszállítás napján fél órával az érkezés előtt fogja Önt értesíteni.

    További szép napot és jó egészséget kívánunk Önnek!"

    Igaz, hogy a helyi üzletbe kértem, nem futárszolgálattal, de ez részlet kérdés :) gondolom az konzerv szöveg náluk, meg ha ez lenne az ára, hogy megkapjam a terméket, akkor ám legyen, hozza a futár, mit bánom én :)
    ...az is lehet előbb megjön a e-bay-en (szintén tegnap) megrendelt 2db tempered glass és a tok, mint a tabi :D

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz lovace #24 üzenetére

    Még mindig halott a euronics oldala, próbálj meg nekik írni mailt, arra talán reagáltak viszonylag hamar, leglább megtudod mire számíthatsz :)
    Innen kaptam a 'nem automatikus' levelet, egy próbát lehet megér a dolog: info@euronics.hu

    Egyébként a Trust tok amit írtál, az univerzális vagy méretpontos asus z300-hoz? Amit én vettem az e-bay-en elvileg méretpontos kínai holmi, olyan 1500 környékén fizettem érte, csak kíváncsi vagyok miben tudhat többet a te választottad (ha esetleg van linked az is jó lenne, megnézném szívesen).
    A két tempered glass meg olyan 1100 Ft volt, végül is kb. egy helyben vásárolt tok árán megvan az egész, kérdés persze mit tud minőségileg majd :)

    Remélem mindenkinek, minden rendben lesz a rendelésekkel ;)

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz Rakeem #43 üzenetére

    Sziasztok, az enyémről még csend van, igaz az ügyfélszolgálat 7-10 napot írt, úgyhogy még a jövő hétfő sem késő (23-án szerdán adtam le a rendelést, nálatok a kedd az bejött, ahogy olvasom pont 1 napot késtem :) ), végül is mind1 is mikor, csak legyen :) drukkoljatok

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    Sziasztok, na ma végre rám írtak az Euronics-ból, hogy átvehetem a terméket, telefonáltam is az üzletbe és pontosítottam mindent, ár is az akciós, és tényleg ott van, szóval hamarosan itthon lesz végre :)
    Végül is a 8. napon meghozták, tartották az ígért 7-10 napot. Ahogy nézem még a honlapra nem került vissza a szürke, még annyit nem tudtak rendelni, hogy készleten legyen belőle, csak pár fehér akad, de az is óránként változik. Hiába amíg nincs meg az ember nézegeti mi a helyzet folyamatosan :) Ma kimegyek érte, remélem minden rendben lesz.

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz Scuderia77 #54 üzenetére

    Minden rendben van a cuccal, már be is üzemeltem. A boltba ajánlottak hozzá egy biztosítással egybekötött garancia kiterjesztést (7990 Ft-ért), mivel akciós volt a termék beruháztam rá. Így most 3 év gar van rajta, törés, víz, egyéb hasonló biztosítással, és még benne van ebben a kiterjesztett biztosításban egy olyan dolog is, ha teljesen elromlana és már nem cserélhető (nem gyártják, nem beszerezhető) akkor kapok egy 50000 Ft-os utalványt (nem tudom mikor fog teljesen kifutni a gyártásból, kereskedelemből a Z300M, de ez is megnyugtató :) ) Egyébként tetszik, letisztult design, könnyű, gyors, és jó ez a 6.0-s Android is :)

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz tboy93 #56 üzenetére

    Még felületes a tapasztalatom, csak első benyomások vannak amíg konfiguráltam, gondolom lehet még feljebb állítani a fényerőn, mert alapból elég kis fényerőn állítgattam (gyári beállításon van még, nem piszkáltam ezt a részét) ezzel a fénybeállítással a kijelző is inkább szemből volt jó (de lehet a fényerő ezen is hozhat valamit, ha feljebb tolom, gondolom), a képminőségben, amit megjelenít, abban nem találtam kivetnivalót :) Szóval elsőre a fényerő volt kicsit és a betekintési szögekre érzékenynek tűnik (de a fényerővel még nem játszottam gyári beállításon van jelenleg, most dolgozom, majd otthon jobban beleásom magam :) ).
    Egyenlőre ennyi az első benyomásom a kijelzőről.

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz lovace #70 üzenetére

    Megnézem majd az OTG-t, elképzelhető, hogy valami energiatakarékossági dolog van a hátérben, persze csak akkor, ha nem használat közben dobja le (mert akkor nem illik takarékoskodni).

    Túl vagyok az első lemerítésen, tehát tesztelgettem kicsit, a kijelző betekintési szögei szerényebbek szerintem egy kicsit, de mivel a tabit illik szemből nézni ott meg tökéletes, ez nem nagy probléma.
    A processzor-t én is ellenőriztem, jót kaptam-e :) úgy látszik ezen mindenki aggódott picit, amúgy a boot-nál írta alul középen és ez megnyugtatott. Az első konfigurálás után rögtön egy rendszer frissítéssel indult, ez szépen lefutott. Böngészése gyors, alapból a chrome volt rajt, én az operát szoktam használni, de még nem raktam fel. Felraktam rá a youtube alkotói stúdiót, szépen működik rajt ez is, nekem fontos app a csatornám miatt. A mindigtévé és upcGo-t is teszteltem, ezek is gyorsak és jól használhatóak, wlanról tv-ztem is rajta, ill. teszteltem a telóm netjét megosztva is az is szépen ment.
    Kapott ideiglenesen egy 32GB-s kártyát amíg nem jön meg a nagyobb, így fel tudtam rakni a Hearthstone-t, nagyjából ennyi amit várok tőle játék terén, csodálatosan viszi :)

    A fényképező alapból gyenge pont ez igaz, de picit szórakoztam vele és lehet azért jobb képeket összehozni. Alapból automatikus ISO beállításon van, és mindig 100 fölé állítja, mert elég gyenge a fényérzékenysége.
    Bizonyára csináltatok vele ti is próbaképet alap beállításokkal, jó zajos lett gondolom nektek is szobai fény viszonyok közt. Ha 100-ra állítjátok az iso-t és állítotok késleltetést mondjuk 2mp-t, és mivel az iso érték miatt sötétebb szobába a záridő (automatikus állításnál) hosszabbra áll be célszerű letámasztani valahova, majd exponálni és tartani stabilan, na így készülhet vele beltéri fényviszonyok mellett is normálisabb kép, persze embereket fotózni így nehéz mert tuti bemozdulnak. Szóval azt kell mondjam majd nyáron, napsütésben, kint a szabadban iso 100-on lesznek láthatóak azok a képek, amik a gép legjobb tudása szerint produkálhatóak. (még majd tesztelem a kis stúdiómban is, ott jó sok fény van, ott tudok produkálni nyári napsütést :) ) a front kamera az nagyon gáz, de dolgozom azon is, hogy élvezhetőbb legyen a képe :)
    De tényleg nem ez a legfontosabb komponense, szóval ez inkább a 'van rajt ez is' kategória.

    A hangja az szerintem kimondottan kellemes, a családban lenovo tabik vannak 7 és 10 colos, de mind a kettőnél jobban szól, nekem ez kellemes meglepetés volt.

    Az aksija is meglepően jól bírta már az első nyüstölést is és a teljes feltöltés után is kellemes a rendelkezésre állása eddig, a hátulja érdessége külön tetszett nem csúszkál a kézből. Eddig ennyi, ha van rá igény írok még közben tapasztalatokat, én már odaadtam magamnak karácsonyra :)

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

Új hozzászólás Aktív témák