Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz ecaddict #8421 üzenetére

    Üdv!

    Nekem eddig még nem lassú... Már amennyi működik belőle. :-)
    (GUI-t frissíti, a file-okat is letölti, csak ezt nem jelzi a GUI-n, és aztán a temp mappában hagyja a végeredményt) Mint írtad is szép a felülete, igényesen meg van csinálva. Bizonyára ezért is akarom lecserélni a régi wget webui-t erre :-) Bár el kell ismerni, a mostani ewgets verziód is nagyot fejlődött e-téren, ugyan nem próbáltam még, de láttam a screenshot-ot, az is rajzolgatja már a kördiagrammokat! :-) Különben meg nem jelentős az ilyen jellegű letöltéseim száma, inkább torrentet nyomom (mint szerintem a többség), tehát nem kellene hosszú listákat kezelnie. Szerintem ez heti egy-két file-t jelent, ami éppen akkor jut eszembe, mikor melóban vagyok, és el kéne indítani a letöltést, hogy mire hazaérek leérjen. Persze a rapidshare letöltés is nagy pozitívum az ewgets-ben, de úgy gondolom, ha éppen nem használom, akkor egyik sem jelent komoly terhelést a routernek, így vidáman megfér egymás mellett akár mind a kettő is.

    A logfile kérdés sem gond, mivel Tomato-ban még én is ki tudom kapcsolni a logolást, tehát nem szórná tele szeméttel :-)

    Mostmár csak kíváncsiságból is, de azért szeretném beüzemelni. Aztán ha valóban nagyon belassít, vagy egyéb gond van vele, majd legyalulom.

    Ezekhez a dolgokhoz én már nem nagyon értek, de ami furcsa nekem, hogy azt írják mysql kell neki... Fel is pakoltam, elvileg működik is, az ADOS első indításakor létre kellett volna hoznia egy adatbázist ha nem tévedek. Szépen végig is csinálta a konfigurálást, viszont ha belépek a phpmyadmin-ba, és megnézem az adatbázisokat, ott csak két adatbázist látok, egy mysql, és egy test nevűt, de ezek talán már előtte is ott voltak. Nem kellene lenni ott egy olyan adatbázisnak, ami az ADOS-é? Vagy esetleg ez csak addig létezik, amíg aktív letöltés van? Na ezeket már én nem tudom...

Új hozzászólás Aktív témák