Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz sanzi89 #7119 üzenetére

    Én nem szoktam ilyen leveleket kapni, amióta DSL-em van... Amíg kábelnetem volt, addig jött havonta nekem is, és valami olyasmi volt benne, hogy mivel 30 napig nem lett megújítva a dns-hez tartozó IP cím, ezért kattintsak a linkre, ha továbbra is igénybe kívánom venni a szolgáltatást. De mivel DSL-nél naponta változik, a router frissíti is, és azóta nem is írtak.

    ecaddict egy régebbi hsz-éből tudom, hogy neki nem DSL-e van, tehát gyanítom, hogy Ő is ezért kap ilyeneket. Ez nem az ingyenesség miatt jön, hanem azért mert inaktív vagy, tehát nem frissítgeti naponta a router a címet. Más kérdés, hogy nem változott az IP címed, és ezért nem kell frissíteni, de ezt ők honnan tudják? :-)

    Szerintem ha DSL-ed van (dinamikus IP címed), akkor ne keress ilyen leveleket, mert Te sem kapsz.

    ui.:
    Még mielőtt valaki megkérdezné, hogy fix IP címhez minek regeltem dyndns-t, hát azért, mert elméletileg nem volt az fix, dinamikus volt a szerződésben, de gyakorlatilag évente volt 2 IP címem kb. Viszont ha nem regeltem volna, akkor tuti, hogy mikor el akarom érni valahonnan, akkor váltottak volna IP-t :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák