Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neverless

    tag

    válasz mgrincs #10047 üzenetére

    Itt vannak a screenshotok. 5 torrenttet adtam hozzá. 1 torrent rendesen lejött, tehát a végén 99.8% után azonnal 100% lett, ahogy annak lennie is kell.
    (Az gondolom egy bug, hogy 100% után néha nem vált át a torrent ikonja a seedelést jelképező kis zöld ikonra. Ha stoppolnám és elindítanám, akkor vált néha csak át)
    A többi viszont nem okés.
    Látszik mindegyiknél a ~99.8%. Mire viszont elkészítettem meg feltöltöttem a screenshotokat, addigra az 5 ből már 4 lett 100%, illetve mire megírom ezt a postot gondolom mindegyik 100% lesz. Ha megnézzük az 5 képet egymás után, akkor látszik, ahogy harmadiknál a hátralevő idő nő. Az is látszik, hogy mindegyik kb 99.7% ig jut, és hogy a hátralevő adatmennyiség a torrent méretétől függően az a 0.3%.
    Észrevettem, hogy ha eleget várok, akkor többnyire 100% lesz végül, DE ezt csak kis, max kb 50-60 MB-os torrentek esetében volt türelmem kivárni. Tegnap egy kb 300 MB-osnál kivártam; de kihullott a hajam az eredménytől. míg a 300 megának a 99.7%-át kb 3 perc alatt letöltötte, addig a maradékot kb 40 perc alatt sikerült csak neki. A képeken látható kis torrentek esetében is hasonló arányok vannak, a 0.3% letöltéséhez a 99.7% letöltéséhez szükséges idő többszöröse kellett. Bele sem merek gondolni mondjuk 1 GB os torrentnél mi lenne, abba meg főleg nem, hogy annó fb féléve töltöttem én vígan 30 gigás torrenteket is az rtorrenttel.

    *** Mostanra már csak 1 van 99.8%on (a harmadik torrent), már kész ez a post, de még mindig nem 100%
    Wasted mindegyiknél van, de nem lenne szabad ennek gondnak lennie, de értem, miért kérdezted. Ha a végén újra leszedné a hibás részeket, akkorsem kéne ilyen sokáig tartania, tehát így max 5 perc letöltés után nekem ne szenvedjen a 0.3%-kal 40 percig

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák