Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    Topikgazda

    válasz ArthurShelby #4855 üzenetére

    Én aimesh esetében nem tudok nyilatkozni, mert nincs személyes tapasztalatom vele.
    OpenVPN esetén azt meg szerintem ne is várjuk, hogy a 2 magot ez a készülék megosztva fogja használni, mert sajnos Asus esetén nem ez az irány, ketté van választva a rendszer, 1 magot emészt fel a wifi rész és egy másikat a vezetékes rész, és sajnos erre a magra tették rá a szoftveres feladatokat is, és így néha a CPU1 túl tud terhelődni nagyobb feladatok esetén.
    SMB 2 és a 3 megoldható lenne, nem tudom mi az oka, hogy a gyáriban ez még nem jelent meg, mert Merlin esetében van rá lehetőség.
    A wifin történő leszakadás játék alatti hiba esete inkább szerver oldali hibának tűnik, amit a játék fejlesztői és üzemeltetői nem igazán akarnak kijavítani, pedig megtehetnék.
    Youtube és NAS filmlejátszást ide nem sorolnám, mert az azért nem akad el mert ott nagyobb előtárolási lehetőség van és ezért nem is akad meg a lejátszás, amit ugye játék esetén nem igazán lehet kivitelezni, de 1-2 ping elmaradásával még nem kellene ilyen hibát adnia még.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák