Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    Topikgazda

    válasz ArthurShelby #2956 üzenetére

    Amit én kihámoztam a fórumon történt csevejből, hogy van némi javulás, de ugye ez függ a kliens oldaltól is, mert hiába van a routeren erős antenna ha a kliens antennái gyengék és ebből adódóan az adó nyeresége is kisebb, vagyis a kliens lehet hogy látni fogja a routert, de a kliens nem biztos hogy megfogja tudni szólítani azt, mert a jel nem fog eljutni a routerig.
    Szóval ha azt akarja valaki hogy nagy távolságokat tudjon a kliense is akkor oda is el kell egy jobb antennával rendelkező eszköz.

    Csak hogy értsd hogy mit is akarok ebből kihozni. Én lehet hogy innen szegedről hallani fogok egy kis adó vevővel egy nagy teljesítményű adó vevőt ami Budapesten van, de mivel én nem rendelkezek akkora adó teljesítménnyel rendelkező antennával így csak hallani fogom, adni neki nem.

    És bizony az esetek többségében nem a routereken lévő antenna a gyenge, hanem a laptopok, táblagépek és mobil telefonok amik igen gyenge beépített antennával rendelkeznek.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák