Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Tegnap rávettem magam, hogy frissítsek a 384.5-ös Merlin verzióra (gyári visszaállítás+FW frissítés+gyári visszaállítás, majd a korábbi FW beállítási oldalainak képmentéseiről kézzel visszakonfiguráltam. JFFS-t pedig visszatöltöttem a frissítés előtti mentésből).

    Eddig úgy tűnik megy minden, ahogy korábban, bár a weboldalak betöltődése böngészőbe mintha gyorsabban megtörténne....de, lehet csak placebo :B

    113 MB szabad memóriát ír a Hálózati térképen (2 winyó van rákötve, USB2-esre entware alatt futó Transmission tölt és oszt róla, USB3-asról médiaszerver oszt zenét és filmeket), miközben 4 eszköz lóg rajta, ebből 1 db 5g wifin, többi vezetékkel

    Holnap megnézem az entware új repot is az ajánlott kétszeri opkg update; opkg upgrade utasításokkal. Remélem nem vágja szét a beállítgatott Transmisson-t

    Az előbb ránéztem az új Trendmicro védelmi statisztikai oldalakra és ezt találtam a "kétirányú IPS" behatolásvédelmi részen

    Ezt találtam róla: [link]

    Úgy néz ki próbálkoztak kihasználni egy sérülékenységet. A korábbi FW esetében (380.69_2) sikerrel járhattak?

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák