Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • __Keskin__

    tag

    válasz FreedomHUN #967 üzenetére

    A custom-nél meg lehet szembesülni kell majd azzal a problémával, hogy a wifi xar lesz.
    Haver Rt-AC66U-ján a tomato, az ac-s wifit nem tudtuk 100 mega fölé csikizni (ez egy jobb n-es sebesség), de én már tapasztaltam ilyet openwrt-vel is eltérő routereken, persze cserében azt csinálsz amit akarsz.
    (Persze még ez is változhat a tomatoban is)
    Merlin lenne a jó, de hát az nem lesz :(

    Olvasgattam egy kicsit külföldön és a többi új és drágább Asus routerra is panaszkodnak, hogy újraindulgat vagy a wifi xarakszik, vagy eldobja a wan oldalt, tehát ez nem ennek a routernak az egyedi hibája, talán csak ebben a legrosszabb a firm eddig.
    Sokak által emlegetett RT-AC56U is nagyon problémás volt a maga idejében, és igen az is csinálta az újraindulást, de mivel 3 éves így már tudtak annyi idő után írni hozzá megfelelő firmet, nem beszélve az alternatív firmekről.

    Lehet kis türelem kellene és egy féléven belül megoldanák ezt is, de az tuti, hogy először a 50-100 ezres routereket fogják helyrehozni (ahogy én már alaplapnál kitapasztaltam az asust, mert mikor a ws-es alapokat orba-szája patchelték mer cmos hibával indult mindig, vagy oc faild, na ezt még mindig csinálja, addig az asztali frontot nagy ívben kakálta le).
    Én megértem, és persze én is mérges vagyok, hogy kiadok ennyit egy routerért és még nekemek kell vele cumizni, de valahogy 2016-tól kezdve minden ennyire retek, játékok, telefonok, pc-k szóval minden és ezért mi fogyasztók vagyunk a hibásak, mert mindig újabb és jobbat akarunk minél gyorsabban.

Új hozzászólás Aktív témák