Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ravensky13

    tag

    válasz DoItYourself #16876 üzenetére

    Milyen gondokhoz? Kifejtené ezt valaki bővebben?

    egy kis félig meddig off:
    Jelenleg egy Ax68u+AC66uB1 párost használok aimeshben(egyelőre teszt fázisban). Eddig az ac66 volt a fő router és egy ac68-ra flashelt ac56 a node, de sokszor tapasztaltam szakadást/instabilitást, ezért is újítottam be. Újítás után próbáltam meghagyni mainnek az ac66-ot, és nodeként használni az ax68-t, de csomó anomáliával találtam magam szemben(ethernet backhaulban bár működik a kapcsolat de hibát jelez, random wifi kiesés percekre hasonlóképpen mint amikor még az ac56-ot használtam). Próbáltam külnböző advanced opciókat kikapcsolni mint az universal beamforming az airtime fairness, 36 és 100közötti 5ghz csatornálak használni, de igazán nem vált stabillá a dolog. Mióta csere történt és az ax68a main és az ac66uB1 a node, mintha intelligensebb lenne a rendszer, talán nincsenek anomáliák, az ethernet backhaul hibaüzenet eltűnt stb. Valami bug van az ac66os firmwarében?
    On:
    Én is próbáltam már különválasztani a 2.4 és 5ghz-t(még a régi router párossal), semmivel sem volt jobb és stabilabb a jel, és még plusszban váltogathattam kézzel az udvar végében 2,4-re mert oda az 5giga nem ért el...ehhez képpest most egyik routerem támogatja az ax/ac/n-t másik csak ac/n, ugyanazon az ssid-n van minden, és mintha úgy működne a rendszer, ahogy megálmodtam :D van valakinek hasonló tapasztalata, vagy ki mit mond az szétválasztott 2.4 - 5 ghz kérdésre?

Új hozzászólás Aktív témák